PROGRAMOWANIE BAZ DANYCH

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

DLACZEGO WARTO?

ris

WIARYGODNOŚĆ

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr ew. 2.02/00149/2016

WSPARCIE

Po szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje mentoring online. Pomagamy naszym kursantom w wykorzystaniu zdobytej wiedzy w pracy i do zdobycia nowej

WIEDZA

Nasi trenerzy wykorzystują na co dzień technologie, których uczą. Dzielimy się wiedzą na konferencjach branżowych i tworząc aplikacje edukacyjne.

WYGODA

Szkolenia odbywają się przy Rynku we Wrocławiu. Zapewniamy komputer na czas szkolenia.

O KURSIE

Nasze szkolenie dedykowane jest osobom, które chcą nauczyć się profesjonalnie programować w najnowocześniejszym języku programowania, czyli C#. Uczestnicy kursu posiądą wiedzę z najnowszej wersji języka, jak również elementy wersji starszych, w których do tej pory tworzone są duże projekty. Szkolenie zaczynamy od podstaw. Skupiamy się na tym, jak dobrze napisać program, żeby był on czytelny i zgodny z zasadami pisania dobrego kodu. Szkolenia przygotowane są pod praktyczne wykorzystanie. Pomagają w tym ćwiczenia wykonywane przez uczestników pod okiem trenera. Wszystko to oparte jest o wieloletnie doświadczenie trenerów..


Szczegółowy harmonogram

NAJBLIŻSZE TERMINY

Miasto Tryb Data
Wrocław 8 spotkań 8.05-12.06.2017
17:00-21:00 - 8.05, 10.05, 15.05, 17.05, 22.05, 29.05, 5.06, 12.06
Wybierz termin
Przesuń palcem tabelę, by zobaczyć więcej informacji

MENTORING PO SZKOLENIU

Jakie szkolenia są najbardziej wartościowe? Te, które łączą teorię z praktyką. Istotnym elementem jest też to, by uczestnik po zakończonym szkoleniu dalej pogłębiał zdobytą wiedzę, a szczególnie cenna jest wtedy możliwość bezpośredniego kontaktu z wykładowcą.

Oferowane przez nas szkolenie daje dużą ilość informacji na temat języka C#. Niestety brak systematycznego ćwiczenia zaprzepaści zdobyte umiejętności, dlatego wiemy jak ważna jest praktyka - w GeekON mamy filozofię, że uczymy po to, aby uczestnicy naszych szkoleń potrafili wykorzystywać w praktyce zdobytą wiedzę.

Dlatego też każdy uczestnik szkoleń przez dwa miesiące (raz w tygodniu) otrzymuje od nas kilkanaście ćwiczeń do samodzielnego wykonania. Wraz z kolejnymi zadaniami przesyłamy odpowiedzi do poprzednich oraz dołączamy opisy tych trudniejszych, aby każdy mógł zrozumieć tworzenie skomplikowanych zapytań.

WYBIERZ PAKIET IDEALNY DLA SIEBIE

Pakiet podstawowy

Pakiet rozszerzony

1399zł brutto
1699zł brutto
Kurs języka C# z profesjonalnym trenerem
Autorskie materiały szkoleniowe i dodatkowe materiały na pendrive
Komputer na czas szkolenia
Certyfikat ukończenia szkolenia
Miesięczny mentoring online po szkoleniu
Trzymiesięczny mentoring online po szkoleniu
3 godziny indywidualnych konsultacji
Książka do języka C#
1399zł brutto
1699zł brutto
Przesuń palcem tabelę, by zobaczyć więcej informacji

RABATY NA SZKOLENIA

5
Zapisz minimum 2 osoby, a każde z Was otrzyma 5% rabatu na szkolenie
5
Zapisz się minimum 21 dni przed szkoleniem, a otrzymasz 5% rabatu
10
Skorzystaj z naszego szkolenia, a na każde kolejne otrzymasz 10% rabatu
star
U nas nie ma żadnych kruczków, więc wszystkie promocje łączmy ze sobą w celu uzyskania najatrakcyjniejszej oferty!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

Dane uczestnika:
Skąd dowiedziałeś/aś się o szkoleniu?
Uwagi
Akceptuję regulamin:

SPRAWDŹ INNE SZKOLENIA

Programowanie od podstaw

Podstawy języka C# i narzędzi .NET

 

Programowanie baz danych

Projektowanie i administracja

 

VBA w Excelu

Podstawy tworzenia makr

TRENER

Krystian Brożek


Programista backend i baz danych, pasjonat nowoczesnych technologii. Jest trenerem, bo bardzo lubi dzielić się swoją wiedzą. Swoją przygodę z branżą IT rozpoczął od współpracy z Apple i Bankiem Zachodnim WBK. Obecnie pracuję przy projektach dla dużych spółek transportowych oraz związanych ze szkolnictwem.
Od kilku lat jest trenerem umiejętności technicznych – uczy praktycznego wykorzystania różnych technologii oraz oprogramowania. Dużo czasu spędza w narzędziach od Microsoft (platforma .NET, MSSQL, Windows Server i inne). Posiada liczne certyfikaty m.in. Microsoft (SQL Server i ISTQB).
Po pracy ratuje świat przed siłami Diablo i gra na gitarze oraz instrumentach klawiszowych.

OPINIE

 • paulina
  Szkolenie bardzo mi się podobało. Widać, że Twoja wiedza nie jest tylko teoretyczna. Do każdego zadanego pytania się odnosiłeś - super! Duży plus za otwartość i cierpliwość!
  Paulina
 • kasia
  Bardzo dobre szkolenie, wszystko czytelne i napisane fajnym zrozumiałym językiem. Luźna atmosfera, bez specjalnego dystansu. Jestem zadowolona, to czego oczekiwałam zostało spełnione :)
  Kasia
 • jacek
  Ciekawostki, rozszerzenia tematu, przykłady z życia (pracy), ciekawy przekaz, konkursy. Szkolenie poprowadzone profesjonalnie i na luzie. Pierwszy raz po szkoleniu mogę usiąść i korzystać ze zdobytej wiedzy.
  Jacek
 • michal
  Proste przedstawienie wszystkich funkcji, prowadzący nie szedł dalej nie zważając czy ktoś ma jakieś problemy. Bardzo podobała mi się prezentacja i materiały.
  Michał
 • pawel
  Szkolenie bardzo ciekawe, szczególnie część o optymalizacji. Dowiedziałem się dużo rzeczy, których nie wiedziałem ze studiów. Wszystko prowadzone w ciekawy sposób - zero nudy.
  Paweł

KONTAKT

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Temat
Twoje pytanie
Dołącz do newslettera już dziś!
Bądź na bieżąco ze wszystkimi szkoleniami!